Sinterklaas brengt V.V.Holten een bezoek

Afgelopen woensdagmiddag heeft de Sint met zijn pieten een bezoek gebracht aan de kantine van sportpark Meermanskamp. In zijn drukke schema had hij ook dit jaar een gaatje vrijgemaakt om de jongste jongens en meisjes van V.V. Holten te verrassen met een verhaal en een klein presentje. Maar uiteraard niet zomaar, hier moest wel wat voor gedaan worden! Onder leiding van de enthousiaste pieten werd er al druk geoefend met zingen en dansen en zelfs enkele voetbaltrucjes werden uit de kast gehaald om indruk te maken op de Sint. Uit betrouwbare bron hebben wij vernomen dat de Sint erg onder de indruk was van het talent wat er bij V.V. Holten rondloopt! Hij kan dan ook niet wachten om volgend jaar weer een bezoek te mogen brengen aan het prachtige sportpark Meermanskamp!