Stratenvoetbal 2016 op 't Vletgoor

De eerste zaterdag in de maand juni staat traditiegetrouw in het teken van het stratenvoetbal in Holten. Op deze zaterdag wordt op één van beide sportparken dit toernooi georganiseerd. De organisatie is dit jaar in handen van Blauw Wit '66. Inmiddels is een brief uitgegaan naar alle contactpersonen van de deelnemende straten van de afgelopen jaren. Echter, de deelname staat open voor alle straten. De deelnemers moeten wel minimaal 16 jaar zijn. Op zaterdag 4 juni a.s. verdedigt Beuseberg Oost de titel. De Wheeme-Lukensveld was de laatste winnaar op 't Vletgoor in 2013. De deelnemende straten kunnen zich aanmelden via stratenvoetbalholten@gmail.com of via 06-21419104. Opgeven graag voor 6 mei 2016. Je ontvangt dan vervolgens een inschrijfformulier. Op woensdag 18 mei 2016 wordt een informatieavond gehouden en zal ook de loting plaatsvinden. De informatieavond begint om 20.00 uur. Teams die zich nog niet hebben ingeschreven, maar wel mee willen doen, kunnen zich tijdens deze informatieavond alsnog opgeven. Het inschrijfgeld per ploeg bedraagt € 30,00 te voldoen op de informatieavond. De belangrijkste punten uit het reglement worden besproken net als de verdeling van spelers die wel graag willen voetballen, maar niet bij een straat of buurtschap horen. Deze spelers kunnen zich op dezelfde wijze aanmelden bij de organisatie.