18 mei informatieavond stratenvoetbal op 't Vletgoor

Op woensdag 18 mei a.s. is er 's avonds om 20.00 uur een informatieavond voor de deelnemende teams van het stratenvoetbal 2016. Deze bijeenkomst wordt gehouden in het clubhuis van Blauw Wit '66 op 't Vletgoor. De ploegen die deelnemen dienen dan het inschrijfgeld te voldoen en de spelerslijsten in te leveren. De deelnemende ploegen van de laatste jaren zijn al benaderd door de organisatie. Straten die ook deel willen nemen kunnen zich uiterlijk op 18 mei a.s. tijdens de informatieavond opgeven. Het stratenvoetbal vindt plaats op zaterdag 4 juni 2016. Spelers moeten minimaal 16 jaar zijn. Een team mag uit heren en dames bestaan. Aanmelden kan ook via stratenvoetbalholten@gmail.com of via 06-21419104. Opgeven indien mogelijk voor 6 mei 2016.
Of uiterlijk op woensdag 18 mei 2016 tijdens de informatieavond. Na het informatieve deel zal de loting plaatsvinden. Spelers die niet bij een straat horen, maar wel willen meedoen kunnen zich bij de organisatie aanmelden. Deze aanmeldingen moeten uiterlijk 17 mei binnen zijn.