Holten E1 Kampioen hoofdklasse!

Afgelopen vrijdagavond mochten de jongens van Holten E1 zich opmaken voor weer een kampioenswedstrijd. Tegen Rohda Raalte E1 was een punt voldoende om met nog twee wedstrijden te gaan de concurrentie al op en niet meer in te halen achterstand te zetten. Direct vanaf het fluitsignaal lieten de Holtense jongens zien waar ze goed in zijn. Met flitsend combinatiespel werd de verdediging van Rohda uit elkaar gespeeld en dat resulteerde in mooie doelpunten en al snel in een grote voorsprong. Na rust stokte de geoliede machine even en liet ook Rohda zien dat zij beschikken over een paar prima talenten. Het was echter niet genoeg om Holten E1 van het kampioenschap af te houden. De rood zwarte talenten wonnen de wedstrijd overtuigend met 8-1 en direct na het laatste fluitsignaal barste er een groot feest los. De vele supporters, waaronder jeugdvoorzitter Arno Reusink en trouwe sponsor Erik Zwoferink, werden volop betrokken bij het feest en genoten met volle teugen. Na de bekeruitreiking stond er een mooie bus, met daarin heerlijke versnaperingen, op de jongens te wachten en al zingend en feestend werd de reis naar Holten ingezet. Na een feestrondje door het dorp werd het feest afgesloten bij Het Klavier waar de jongens genoten van een welverdiend bord patat. Het kampioenschap is binnen maar het seizoen is zeker nog niet ten einde. Op 3 mei spelen de jongens het NK op Urk en ook zit E1 nog in de halve finale van het bekertoernooi waarin het sterke Quick 20 wacht. Veel mooie uitdagingen om het toch al schitterende seizoen nog specialer te maken.