Unieke EK-kortingsactie bij Egberts Sport!

Komende zomer wordt het uitgestelde Europees Kampioensschap van 2020 gespeeld.  De UEFA heeft het EK 2020 dus vanwege de wereldwijde corona-pandemie verplaatst naar een jaar later. Het EK voetbal wordt nu gespeeld in juni en juli 2021. Het is voor het eerst in de historie van de Europese Kampioenschappen dat het EK voetbal verplaatst is.

Egberts Sport, al jaren actief als sponsor bij VV Holten, is voor vele Roodzwarters het adres in Holten voor het kopen van sportspullen, tevens is Egberts Sporthet afhaalpunt van alle bestelling die gedaan worden via de VV Holten webshop. 

Speciaal voor het EK heeft Egberts sport een unieke kortings actie voor alle VV Holten Leden, op het gehele assortiment van Egberts Sport ontvangt men 10% extra korting als men de unieke kortingscode voor VV Holten leden invoert bij zijn of haar online-bestelling. De code is EK2021 en kan gebruikt wordten tot en met de EK finale van 11 juli 2021.