Start Voetbalschool VV Holten

 
Beste jeugdspelers, ouders en /of verzorgers,

Aankomende woensdag 2 november gaat de Voetbalschool VV Holten van start.

De VV Holten voetbalschool wordt opgestart op initiatief van de Technische Commissie  van VV Holten en het doel is om de (basis)techniek van alle onze jeugdspelers te verbeteren. Naast de voetballers zal er ook aandacht zijn voor onze keepers.
 
De komende maand zal er iedere woensdag ( 2-11, 9-11, 16-11 en 23-11 ) van 16.00 tot 17.00  en iedere vrijdag ( 4-11, 11-11, 18-11 en 25-11) van 18.00-19.00 uur een training verzorgd worden voor kinderen vanaf 7 jaar. De trainingen worden gegeven door zeer ervaren (jeugd)trainers.

Voor deze training hoeft men zich niet op te geven, want er is sprake van vrije inloop. Aan het eind van deze maand gaat de Technische Commissie kijken hoe we dit in de rest van het seizoen vorm gaan gegeven.

Wij hopen op een grote deelname.

Met sportieve groet,

Technische Commissie VV Holten