Jubileumblad HOERA! ROODZWARTERS zondag uitgereikt

Aankomende zondag wordt, tijdens de rust van Holten 1 tegen Robur et Velocitas, officieel het jubileumblad HOERA! ROODZWARTERS uitgereikt. 

Na een lange aanloop periode (mede door corona) is deze speciale jubileumuitgave van zo’n 60 pagina’s over onze mooie club eindelijk klaar om uit de delen onder de leden.

Zondag zal in de rust het eerste exemplaar worden uitgereikt aan Levy Tuitert, neef van ons onlangs overleden erelid Ab van Boer Biet. In het bewaarmagazine staat een mooi verhaal met Ab en ook met vele andere vrijwilligers binnen onze roodzwarte familie. In totaal zijn er 500 exemplaren gedrukt, dus elk huishouden, waar een VV Holten lid woont, kan een blad mee naar huis nemen. De magazines zijn verkrijgbaar in de kantine en bij Jan Stam Fietsverhuur.