JEUGDVOETBALDAGEN IN DE HERFSTVAKANTIE BIJ VV HOLTEN

Jeugdvoetbalopleiding organiseert op het complex van vv Holten tijdens de herfstvakantie: De jeugdvoetbaldagen.

Deze uitdagende jeugdvoetbaldagen zullen plaatsvinden op:

 •  Maandag 17 oktober 2022
 • Dinsdag 18 oktober 2022
 • Woensdag 19 oktober 2022

Deze jeugdvoetbaldagen zijn vanaf 10.00 -16.15 uur

Alle kinderen uit de O7 tot en met de O15 (5 tot en met 15 jaar) kunnen hier aan deelnemen. Van keeper tot spits, iedereen is welkom! Je hoeft niet lid te zijn van een bepaalde vereniging, iedereen kan zich aanmelden!

ALLE DEELNEMERS KRIJGEN EEN PRACHTIG TRAININGSSHIRT!

ZIE FILMBEELDEN https://youtu.be/qxhctqOlQJA

PROGRAMMA JEUGDVOETBALDAGEN  VV HOLTEN
(Maandag 17 t/m Woensdag 19 oktober)
 • 10.00 uur Aankomst
 • 10.15 uur Inleiding
 • 10.45 uur Training
 • 12.45 uur Pauze + quiz
 • 13.45 uur Wedstrijden
 • 16.15 uur Afsluiting

De specifieke trainingen zullen worden verzorgd door professionele trainers. Je krijgt alle technische vaardigheden aangeleerd volgens de  Wiel Coerver methode. Dankzij een intensieve en wedstrijdgerichte scholing zal de balvaardigheid en het zelfvertrouwen sterk toenemen.

Voordelen van de Wiel Coerver methode:

Het moderne voetbal eist een dynamische balvaardigheid en deze zal de  jeugd verwerven nadat ze de bewegingen met de bal technisch goed beheersen. Door gevarieerde oefenvormen en ontelbare snelle acties te  hebben gemaakt heeft de speler zijn handelingssnelheid sterk ontwikkeld. Het aan- en meenemen van de bal en het verkrijgen van een prima  traptechniek gaat hierdoor veel gemakkelijker, omdat het totale  balgevoel enorm vooruit gaat. Dit door veelzijdige techniektraining. Dankzij een individuele techniekverbetering is het mogelijk het collectieve spel op een veel hoger niveau te brengen. Spelers worden zelfbewuster en eisen meer en meer de bal op.

Zie voor meer informatie de website www.jeugdvoetbaldagen.com.

De totale kosten voor dit onvergetelijke voetbalfeest bedragen € 80,-

Hiervoor biedt Jeugdvoetbalopleiding:

 • Een uitgebalanceerd trainingsprogramma gericht op alle facetten van het voetbal
 • Drinken voor alle deelnemers gedurende de activiteiten
 • Een aandenken voor iedereen
 • Prijzen voor de winnaars
 • Een prachtig trainingsshirt voor iedereen

Inschrijven

Via onderstaande link  klikken om je voor deze jeugdvoetbaldagen in te schrijven.
https://www.jeugdvoetbaldagen.com/meld-je-nu-aan/jvd-vv-holten

Iedereen mag zich aanmelden men hoeft dus niet perse lid van een bepaalde vereniging te zijn. Verzoeken om bij vrienden of vriendinnen in een groep te komen zijn mogelijk.

Met sportieve groet,

Mark de Horn
Coordinator Jeugdvoetbalopleiding
www.jeugdvoetbalopleiding.nl
06-48563540