Holten JO17-1 pakt titel

In een ontknoping die elke sportliefhebber wenst pakte de mannen van JO17-1 de titel. Afgelopen zaterdag moesten de mannen aantreden tegen mede titelkandidaat Sportclub Overwetering. Beide ploegen moesten winnen om zich kampioen in de 1e klasse te mogen noemen. De kou en mist maakte sportpark Meermanskamp tot een schimmig podium. Na het eerste fluitsignaal, van de sterk leidende scheidsrechter Hofman, bleek al snel dat er een groot verschil in spelopvatting was tussen de beide ploegen. Holten probeerde verzorgt voetbal te spelen terwijl Sportclub Overwetering gokte op de lange bal om de gevaarlijke spitsen te bereiken. Er ontstond een meer spannende dan goede wedstrijd met kansen over en weer. Er werd echter in de eerste helft niet gescoord.

In de rust werd er door de trainers van Holten verteld wat er beter kon en moest. Het was echter Sportclub Overwetering dat direct na rust de score opende. Holten bleef echter rustig op zoek gaan naar de voetballende oplossing. Terwijl de technische leiding nadacht over plan B was het aanvoerder Luc Akkermans die met een geweldig wippertje Timo van Zon vrij voor de keeper van Sportclub Overwetering zette. Timo plaatste de bal keurig langs de doelman. Hoewel Sportclub Overwetering moest winnen was het vanaf dat moment eenrichtingsverkeer richting het doel van Sportclub Overwetering. Dit resulteerde in de laatste tien minuten tot een prachtig kopdoelpunt van Kees Martens en een heerlijk uitgespeeld doelpunt van Gijs Busschers. Zo wordt dit seizoen met veel tegenslagen in de vorm van blessures en sterke tegenstanders prachtig afgesloten.