Fietstocht langs het verleden van VV Holten voor jong en oud!

Fietstocht langs het verleden van VV Holten voor jong en oud!

Film première van jubileumvideo en unieke beelden uit wedstrijd 1978

HOLTEN - Tijdens het jubileumweekend wordt er komende zaterdag een fietstocht georganiseerd die deelnemers langs de historie van VV Holten leidt. Om stipt 14 uur vertrekt de groep fietsers vanaf Meermanskamp richting het Vianenweg, de oude winkel van Wansink en het Sportdal.

Op die laatste gewijde grond zullen kort wat anekdotes verteld worden (door oud-voorzitter Jan ten Velde met medewerking van Barend Breukink) over dit legendarische sportpark waar Holten soms wel voor duizend of meer toeschouwers speelde. Na deze voorlaatste stop vervolgt de tocht richting het dorp naar de Oudheidkamer. Daar wordt deze dag namelijk de expositie over VV Holten officieel geopend. Deelnemers kunnen deze expositie met prachtige oude foto’s, verslagen, oude tenues en andere museumstukken rustig bekijken en hier is ook gelegenheid voor een hapje en een drankje. Zo rond 15.15 uur wordt dan het korte stukje richting het Kulturhus gefietst, want daar is in de bioscoopzaal de première van de VV Holten kampioens-/jubileumtrailer. Deze video laat prachtige beelden uit het verleden zien en de hoogtepunten van het net behaalde kampioenschap. Ook zal er nog een samenvatting te zien zijn van de kampioenswedstrijd uit 1978 in kleur. “Kortom, een tocht die jong en oud niet mag missen. We hopen op veel deelnemers en hebben dan zo een mooie tour langs het verleden gehad om vervolgens volop in het feestelijke heden te duiken vanaf 16 uur op Meermanskamp”, vertelt initiatiefnemer Laurens Jan Stam. Aanmelden is niet nodig. “We hopen op veel deelnemers van alle leeftijden, het wordt toch een uniek ritje met een natje, droogje en prachtige oude en nieuwe beelden.”