Fanclub Holten 1 verrast geblesseerde spelers !

Onlangs heeft Holten 1 maar liefst vier leden een presentje aangeboden omdat zij langdurig geblesseerd zijn: jeugdspelers Tom van der Meer en Manuel Schaapman, beide speler van Holten JO15-2 en Holten zaterdag 2 spelers Dennis Tigchelhoven en Nick Meester, mochten afgelopen week allen  een gezond/snoep pakket ontvangen. Holten 1 en haar fans wensen deze vier spelers veel beterschap toe en hopen op een spoedig herstel.

Fanclub Holten 1
Holten 1 kent sinds 4 seizoenen een eigen fanclub. Ouders, familie, vrienden en bekenden kunnen fan worden van een speler van Holten 1. Hierbij wordt een bedrag gekoppeld aan de te behalen punten. Het geld dat hiermee wordt verzameld wordt gebruikt voor doeleinden rondom het voetbal waarbij men alle leden van V.V. Holten wil betrekken. O.a. bij (langdurige) blessures biedt de fanclub een steuntje in de rug.