Christel Kuper en Tijn Damen verrast door Fanclub Holten 1

Afgelopen week heeft Holten 1 Christel Kuper en Tijn Damen verrast met een gezond/snoep pakket.

Christel Kuper heeft onlangs haar pols en been gebroken en zal een aantal maanden uit de roulatie zijn. Christel is verantwoordelijk voor de uitgifte van de wedstrijdkleding. Gelukkig is haar man Jan Willem ook nauw  betrokken bij onze mooie club en hij zal haar taken overnemen totdat zij weer hersteld is.

Tijn Damen heeft onlangs blessure opgelopen aan zijn enkelbanden en hij zal zo'n 6 tot 8 weken uit de roulatie zijn. Tijn is speler van de JO17-1. Helaas was Tijn niet thuis toen het pakket afgegeven werd en daarom ontbreekt de foto.

Fanclub Holten 1

Holten 1 kent sinds 4 seizoenen een eigen fanclub. Ouders, familie, vrienden en bekenden kunnen fan worden van een speler van Holten 1. Hierbij wordt een bedrag gekoppeld aan de te behalen punten. Het geld dat hiermee wordt verzameld wordt gebruikt voor doeleinden rondom het voetbal waarbij men alle leden van V.V. Holten wil betrekken. O.a. bij (langdurige) blessures biedt de fanclub een steuntje in de rug.