8 oktober laatste fotoronde voetbalplaatjesboek!

Beste Roodzwarters,

In mei zijn er foto’s gemaakt voor het voetbalplaatjes boek wat VV Holten in samenwerking met COOP Leon Haanstra en de Reclamemakers wil gaan uitgeven in de loop van december 2022.

Zoals aangekondigd gaat er nog een extra (laatste) fotoronde komen waarbij degene die nog niet op de foto is geweest alsnog op de foto kan. De datum die wij hiervoor gepland hebben is zaterdag 8 oktober tussen 10.00 en 14.00 uur. Net als de vorige keer worden de foto’s gemaakt door Jennita Stegeman van Karakter Fotografie.

Hieronder nog een paar huishoudelijke mededelingen:

  • ·Foto’s worden gemaakt in het jeugdhonk
  • Leiders en spelers van de teams gaan op de foto.
  • Shirts en leiders jassen zijn aanwezig, maar voor de snelle doorstroming zou het fijn als iedereen zoveel mogelijk zijn eigen shirt en leiders jas aandoet.

Denk aan het invullen van het toestemmingsformulier (dubbelklik om te downloaden), voor degene die hem nog niet ingevuld heeft liggen er deze avonden ook exemplaren in de kantine, bij de jeugd moet dit formulier ook voorzien worden van een handtekening van de ouders.

Mochten er nog vragen en of opmerkingen zijn dan hoor ik deze graag.

Met sportieve groet

Arno Reusink

voorzitter-jeugd@vvholten.nl