Help Supportersvereniging van 900 pakjes kerstkransjes af.!!!

Voor het tweede jaar op rij ziet de Supportersvereniging der Roodzwarten de jaarlijkse kerststollenactie in het water vallen. Door de strengere maatregelen vanwege een oplaaiend corona-virus vindt de groep vrijwilligers het niet verantwoord en passend om jeugdleden ’s avonds op pad te sturen langs de Holtense deuren. “Normaal gesproken gaan veel jonge sporters van de roodzwarte verenigingen, en enkele volwassen chauffeurs, op pad met kerststollen, banketstaven en kerstkransjes. Dat werkt eigenlijk al jaren heel goed, we hebben vaste wijken en halen zo altijd een mooi bedrag op dat we verdelen onder de schaak-, voetbal-, handbal- en atletiekvereniging. Clubs die voorheen SV Holten vormden”, vertelt Bart Soer namens de kerststollenactiecommissie. “Maar helaas moeten we deze actie voor het tweede jaar op rij nu afblazen. Dit keer kwam het bericht wel op het allerlaatste moment en hadden we de inkoop van de kransjes, staven en stollen al gedaan. Gelukkig wilden COOP Léon Haanstra en Bakkerij Nijkamp als leveranciers met ons meedenken en konden we de kransen en staven nog weer afbestellen.” Echter de meer dan 900 pakjes kerstkransjes konden echt niet teruggenomen worden en deze wil de supportersvereniging nu met een ludieke actie gaan verkopen.

“We gaan nu via zoveel mogelijk kanalen een QR-code delen (zie bovenstaande afbeelding ) en daarmee kunnen mensen digitaal hun kerstkransjes alsnog bij ons bestellen.” Door de QR-code te scannen met de telefoon komt men automatisch in de telebankieren app en kan er een bedrag van 2,50 euro (dat is de prijs van 1 pakje kransjes) worden overgemaakt. Deze digitale betaling dient tevens als bewijs van betaling bij het ophalen van de kransjes. “Dat kunnen de kopers op  zaterdag 18 december gaan doen tussen 10 en 15 uur bij sportpark Meermanskamp. Hiervoor hoeven ze niet het park op, het is als het ware een walk-inn, wij zitten achter een scherm bij het entreehokje en geven daar de koekjes uit”, vertelt mede-commissielid Esther Lammers. “Uiteraard kunnen mensen ook gewoon contant bij ons betalen en langskomen die zaterdag, want een QR-code kan best lastig zijn voor sommige mensen.” Voor hen is er gewoon de mogelijkheid langs te komen met de auto of fiets en langs ons uitgifteloket te lopen. “We gaan het helemaal leuk aankleden, zodat er toch nog een beetje kerstsfeer is die dag. En dan hopen we dat we op deze manier toch alle ingekochte kransjes een mooie bestemming kunnen geven. Weggooien zou natuurlijk zonde zijn!”, aldus Lammers. De QR-code is dus te scannen bij dit artikel en gaat ook rond via social media. Mensen die meerdere pakjes willen bestellen kunnen per extra pakje 2,50 extra overmaken.