E-Mixtoernooi 2018

Zaterdagmorgen 20 januari jl. hebben de jongens en meisjes van de JO11-jeugd van beide Holtense verenigingen deelgenomen aan het jaarlijkse E-Mixtoernooi, welk jaarlijks wordt georganiseerd door z.v.v. Blauw Wit '66 en v.v. Holten.

Dit jaar waren er ongeveer 65 enthousiaste voetballers aanwezig in sporthal ’t Mossink om een van de prachtige bokalen mee naar huis te kunnen nemen. Uiteindelijk was het in de JO11-4, JO11-5, JO11-6 en de MO11-1 poule Arsenal FC dat de bokaal in ontvangst mochten nemen en aan de andere kant van de zaal was het VFL Wolfsburg, dat de sterkste was in de JO11-1, JO11-2 en de JO11-3 poule.

De winnende teams bestonden uit:

 

 

Arsenal FC: Karsten de Graaf, Ruben Wibbelink, Danaé Leeftink, Merel van Wieringen, Bennie Meinen en leider Wouter Mollenhof

 

 

 

 

 

VFL Wolfsburg: Chris Vrugteveen, Ties Rensen, Sasha Nijkamp, Kevin Yilmaz, Joes Oolbekkink en leider Joris Overmeen

 

 

 

Namens de organiserende VOJAC en z.v.v. Blauw Wit ’66 danken wij alle spelers/speelsters, leid(st)ers, scheidsrechters en publiek voor de geslaagde ochtend !