Pupillen van de week, wedstrijd Holten - DAVO, donderdag 10 mei 2018

Komende donderdag, 10 mei ( Hemelvaartsdag ), speelt Holten thuis de inhaalwedstrijd tegen DAVO. Bij deze wedstrijd zijn Ties Rensen en Stefan Paalman de  pupillen van de week zijn, de heren spelen beide in de JO11-2 (E2) . Door te dubbelklikken op de naam onder de foto, verschijnt de door de heren ingevulde vragenlijst.

          Ties Rensen                          Stefan Paalman

Wij wensen Ties en Stefan veel plezier zondag en hopen dat hun aanwezigheid en support erbij toedraagt dat Holten de 3 punten in huis houdt. Het belooft een spannende wedsstrijd te worden, DAVO strijd namelijk nog volop voor het kampioenschap en Holten wil in het goede ritme blijven voor de komende wedstrijden waarin Holten strijd om de 3e periode.

Jeugdbestuur VV Holten