Pupil van de week, wedstrijd Holten - Haarle, zondag 7 oktober 2018

Komende zondag, 7 oktober aanvang 14.00 uur, speelt Holten de competitiewedstrijd thuis tegen Haarle. Bij deze wedstrijd zullen Sander Cubuk en Yvar Lammertink, beide speler van Holten JO11-2 de pupillen van de week zijn. Door te dubbelklikken op de naam komt de vragenlijst te voorschijn die beide heren ingevuld hebben.

       Sander Cubuk                    Yvar Lammertink

Wij wensen Sander en Yvar veel plezier zondag en hopen dat hun aanwezigheid en support erbij toedraagt dat V.V.Holten de 3 punten van vorige week en goed vervolg geeft door ook deze wedstrijd winnend af te sluiten. In de loop van volgende week zijn eventuele foto's en een verslag terug te vinden in het fotoalbum van VV Holten.

Jeugdbestuur VV Holten