Zaterdag 25 mei Kampioenswedstrijden JO11-2 en JO17-1

Zaterdag 25 mei kunnen zowel Holten JO11-2 als de JO17-1 kampioen worden. Holten JO11-2 speelt s'ochtends om 10.30 uur thuis, op onze fraai sportpark Meermanskamp, tegen Raalte JO11-2 en bij winst zijn de mannen kampioen. S'middag om 15.00 uur trapt Holten JO17-1 af, op sportpark Gagelman in Nijverdal, om 15.00 uur uit bij de Zweef. Bij winst zijn de mannen kampioen in de promotiepoule van de 1e klasse. Dit is een unieke prestatie want afgelopen najaar werden de mannen al kampioen in de reguliere 1e klasse.     

Beide teams kunnen de support goed gebruiken en daarom doet het jeugdbestuur van  VV Holten een oproep aan alle ouders, familieleden en alle roodzwarters belangstellenden om de jongens en meiden aan te komen moedigen zodat zij kampioen  worden in hun klasse.

Met roodzwarte groet,

Jeugdbestuur VV Holten