Selectietrainers seizoen 2020-2021

Na het vastleggen van hoofdtrainer Richard van Dellen en Tom Hofman als trainer van Holten 2, heeft vv Holten ook voor de JO19-1, JO17-1, JO15-1 en de JO13-1 een trainer voor volgend seizoen aangesteld.  Alle trainers van het huidige seizoen, m.u.v. Robbert Hulleman want hij neemt komend seizoen een sabattical, hebben hun verbintenis verlengd en dat betekend dat VV Holten ook komend seizoen voor alle jeugdselectie elftallen beschikt over een trainer uit de eigen gelederen.

Bart Otter, nu nog trainer JO17-1, wordt trainer van de 19-1. Max Scheperman nu assistent trainer bij de JO17-1, wordt volgend seizoen de trainer van de JO15-1. Tjerk van de Mei schuift met zijn huidige team, de JO15-1, mee naar de JO17-1 en tenslotte zal Jens Nijland komend jaar wederom de JO13-1 trainen.

Voor de overige selectieteams die op een half of kwart veld spelen zijn we nog driftig op zoek naar geschikte trainers.

Wij zijn als vereniging trots op dit kwartet van selectietrainers en wij hebben er alle vertrouwen in dat zij de ingezette lijn kunnen doorzetten.

Technische Commissie V.V.Holten