Pupil van de week, wedstrijd Holten - De Gazelle, zondag 21 oktober 2018

Komende zondag, 21 oktober aanvang 14.00 uur, speelt Holten de competitiewedstrijd thuis tegen De Gazelle. Bij deze wedstrijd zullen Luan Wansink, Gijs van Wieringen en Sem Voortman,  alle 3 speler van Holten JO10-1  de pupillen van de week zijn. Door te dubbelklikken op de naam komt de vragenlijst te voorschijn die de 3 heren ingevuld hebben.

    Luan Wansink             Gijs van Wieringen               Sem Voortman

Wij wensen Luan, Gijs en Sem veel plezier zondag en hopen dat hun aanwezigheid en support erbij toedraagt dat V.V.Holten de 3 punten van vorige week en goed vervolg geeft door ook deze wedstrijd winnend af te sluiten. In de loop van volgende week zijn eventuele foto's en een verslag terug te vinden in het fotoalbum van VV Holten.

Jeugdbestuur VV Holten