Protocol verantwoord sporten kinderen en jeugd VV Holten

Het is voor onze jeugdteams, kinderen t/m 12 jaar en jeugd 13 t/m 18 jaar, vanaf 29 april 2020 weer toegestaan om georganiseerd en beheersbaar te gaan sporten. Hiervoor heeft het NOCNSF een protocol opgesteld wat gemaakt is i.o.m. de sportbonden en de gemeenten. Hierin staan de algemene regels en voorwaarden voor het verantwoord sporten bij de vereniging. Klik op onderstaande link om het protocol door te lezen.

NOCNSF-Protocol-verantwoord-sporten

De gemeente Rijssen-Holten stelt nog wat aanvullende voorwaarden en deze zijn wij als jeugdbestuur van VV Holten nu aan het invullen. De verwachting is dat we in de loop van deze week de trainingen weer kunnen opstarten. Mochten er ouders zijn met vragen en of opmerkingen dan kunnen zij zich wenden tot jeugdvoorzitter Arno Reusink, via 06-435550003 of mailadres voorzitter-jeugd@vvholten.nl, of voorzitter Robert Oolbekkink, via 06-51105655 of mailadres voorzitter@vvholten.nl