Nieuwjaarsreceptie VV Holten drukker dan ooit

HOLTEN – De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie is sinds een paar jaar een van de hoogtepunten van Voetbalvereniging Holten. Nadat Alphons Veenhof en zijn team deze bijeenkomst enkele jaren terug nieuw leven inbliezen en verhuisden van de zaterdag naar de zondagmiddag is er een unieke roodzwarte middag ontstaan die ieder jaar drukker bezocht wordt.

De dag van de receptie begon zondagmorgen met een kleine 50 voetballende senioren die onderling partijtjes speelden. Na afloop kregen zij broodjes met soep aangeboden als lunch. Vanaf 14 uur startte toen het officiële gedeelte en was het een middag van veel handen schudden en vooral ook van veel mooie woorden. Want er waren maar liefst 31 jubilarissen die in het zonnetje gezet moesten worden. Daarnaast kreeg Alphons Veenhof nog een soort afscheid in de vorm van een VV Holten Kwis. Dit omdat hij stopt met zijn rol als spreekstalmeester en organisator. Daarna waren het Jan Beltman en Dennis Krikkink die de vele jubilarissen mochten toespreken. Hoogtepunt was het uitdelen van het erelidmaatschap aan Ab Vincent, die dit jaar 70 jaar dit van VV Holten is. Vincent was in meerdere rollen actief binnen de S.V. Holten en was zeer verguld met deze benoeming. Na alle toespraken was het tijd voor de band Maxim en bleef het nog lang gezellig op Meermanskamp.