JO15-1 speler van de maand februari

Na een goede start van de tweede competitiehelft waarin keurig werd gewonnen van Bon Boys en Neede stond vandaag de tweede ronde van de speler van de maand jo 15-1 op het programma. Deze keer uiteraard voor de maand februari. De technische staf had een extra oefening toegevoegd en zodoende wachten er 5 pittige oefeningen op de jongens. De oefeningen zijn gericht op (trap-) techniek, en inzicht. Na het startsignaal werd er direct vol enthousiasme en fanatiek op zoek gegaan naar de punten die de eretitel zou kunnen opleveren. Het werd een spannende strijd waarin titelverdediger Luc Akkermans dit maal niet verder kwam dan een 3e plaats. Deze moest hij delen met de nummer 3 van vorige maand Timo van Zon. Keurig tweede, op slechts één punt van de winnaar, eindige Kees Martens. Trotse winnaar, en dus speler van de maand februari werd echter Milan van der Mei. Volgende maand weer een nieuwe ronde