Verslag voorwedstrijd Holten JO9-3 - ABS JO9-2

Zondag 17 december mochten de jongens van JO9-3 het opnemen tegen de jongens en meisjes van ABS JO9-2. Vanaf het begin gingen de jongens vol in de aanval maar helaas gingen de schoten er niet in. Bij de eerste tegen aanval was het wel gelijk raak voor ABS.

In de normale competitie hebben ze het moeilijk gehad maar gelukkig hebben ze het altijd gezellig met elkaar en blijven ze er samen voor gaan.

Gelukkig zijn de jongens een achterstand wel gewend en gaan vrolijk door met aanvallen. Dan vallen de ballen wel goed en komen ze op voorsprong. Om beurten maken ze mooie doelpunten en de overwinning gaat mee naar Holten (2-7).

Vervolgens mogen ze mee oplopen met de mannen van het eerste van Holten. Best spannend, te zien aan de strakke gezichtjes. Maar ook ontzettend leuk!

Een geslaagde middag. Bedankt namens de jongens, leider en de ouders van JO9-3.