Organisatie

Algemeen Bestuur

Voorzitter

 

Robert Oolbekkink, voorzitter@vvholten.nl
06-51105655
Secretaris Janine Brand, secretaris@vvholten.nl
Financiele Commissie penningmeester@vvholten.nl    

Seniorencommissie

Voorzitter Albert Meerman
Wedstrijdsecretaris Jan Beltman
Commissielid
 
Henk Knapen,
kn41156@concepts.nl
Scheidsrechterscoordinator senioren Tijmen Traanman

Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter

 

Arno Reusink,
voorzitter-jeugd@vvholten.nl
06-43555003
Jeugdsecretaris Vacature,Arno Reusink fungeert als interim,  jeugdsecretaris@vvholten.nl  
Wedstrijdsecretaris jeugd

 

Rene van der Meer
wedstrijden-jeugd@vvholten.nl
06-37566191
Jeugdcoordinator JO19 en JO17

Ron Hulleman ronhulleman@gmail.com

06-15001669

 
Jeugdcoordinator JO15 en JO13
 
Harald Tuitert,
coordinator-jo15-13@vvholten.nl 06-81432313
Jeugdcoordinator JO11en JO9

 

Erwin Piek, coordinator-jo11-9@vvholten.nl 06-19458857
Jeugdcoordinator JO7 en Inloop Rene v/d Meer, coordinator-jo7-inloopgroep@vvholten.nl
06-37566191
Jeugdcoordinator meisjes/dames Vacature,
voorzitter-jeugd@vvholten.nl  
 
Jeugdcoordinator keeper Martin Scheperman
Coordinator jeugdscheidsrechters Erik Paalman
Voorzitter / Secretaris VOJAC Jeugdactiviteitencommissie Remco Jansen

Technische Commissie

 
Voorzitter Technische commissie

Rob Keijzer,
tc@vvholten.nl  , 06-26749739

Zaalvoetbal

 
Voorzitter

 

Eelco van der Wal,
zaalvoetbal@vvholten.nl
0548-852362,

Sponsorcommissie

 
Voorzitter Gerard Heck
Secretaris Marlon Marsman, sponsoring@vvholten.nl 
     
Webbeheerder   Kevin Bijma,
ic@vvholten.nl
 
Copyadres website ic@vvholten.nl  
     

Activiteitencommissie

Voorzitter: Jan Beltman
Secretaris: Gijs Veneklaas, activiteiten@vvholten.nl

Kantinecommissie

Voorzitter

Rene van de Vegte
kantine@vvholten.nl

  Nancy Meinders
kantine@vvholten.nl
Kasbeheer Henk van der Pluim 
   

Supportersvereniging "Der Roodzwarten"

Voorzitter Tonnie Brands
Secretaris Laurens Jan Stam
  suppverderroodzwarten@gmail.com
Penningmeester Rinka Knapen

Overige Functionarissen

Consul  Gerrit Soer  
Ledenadministratie Jaap Huisman, ledenadministratie@vvholten.nl  
Materiaalman Robert Oolbekkink